Pārlekt uz galveno saturu

EIT Health iDays Latvia.png

Nepalaidiet garām iespēju piedalīties RSU Health Tech hakatonā!

23. un 24. oktobrī Rīgas Stradiņa universitātē norisināsies RSU Studējošo pašpārvaldes rīkots hakatons, sadarbībā ar EIT Health, RSU Biznesa inkubatoru un Absolventu asociāciju. Hakatonā laikā tiks rasti inovatīvi risinājumi veselības aprūpes problēmsituācijām. Neuztraucaties, ja jums nav pieredzes ar tehnoloģijām, jaunuzņēmumiem vai pat veselības aprūpi – lai biznesa ideju veiksmīgi realizētu, nepieciešami arī prāti un zināšanas no citām sfērām!

Šī būs lieliska iespēja radīt kaut ko jauno, uzlabot savas prasmes, iegūt jaunas zināšanas, strādājot daudzpusīgā komandā ar pieredzējušu mentoru palīdzību, un varbūt pat likt pamatus jauna uzņēmuma vai pētījuma radīšanai. Varbūt tieši Tev būs iespēja aizstāvēt savu ideju Eiropas mērogā, tāpat kā tas veiksmīgi izdevās pagājušā gada uzvarētājiem! 

Uzvarošās komandas (5 dalībnieki katrā) saņems:

  • 700 Eiro trešajai vietai
  • 800 Eiro otrajai vietai
  • Un 1000 Eiro pirmajai vietai!

Papildus tam būs arī speciālas balvas no EIT Health un citiem partneriem.

Fināls ar pirmās vietas ieguvējiem no Eiropas Savienības valstīm notiks no 23. novembra līdz 5. decembrim, kur dalībniekiem būs iespēja piedalīties EIT Health vebināros, workshops, un tīklošanās pasākumos. Fināla uzvarētāju gaida balvas no EIT Health!

(Reģistrējoties jāizvēlas 1 biļete blakus “Rīga Stradiņš University”. Ir iespēja piedalīties arī citu valstu iDays, bet katrs students var piedalīties tikai vienā hakatonā.)

Jautājumu gadījumā sazinieties ar RSUHakatonsatrsu[pnkts]lv

Pasākums notiks neklātienē, bet dalībniekiem būs iespēja uz divām stundām satikties Rīgas Stradiņa universitātes telpās!
EIT_Health_Logo.png