JF
Tiesības

Iesaistoties RSU Juridiskās fakultātes studiju programmas Policijas darbs studentiem un mācībspēkiem, 17. decembrī klātienē un tiešsaistē notika trešais – beidzamais – seminārs un diskusija Policijas darbs multikulturālā sabiedrībā.

Pasākums tika rīkots projekta Policijas darbs multikulturālā vidē: stereotipu mazināšana ietvaros un tā temats bija kultūru atšķirības stereotipi. Tika diskutēts par policijas spēju pieņemt citādo savās rindās, kā arī par īpatnībām, kādas rada policijas darbinieku piederība noteiktai reliģijai vai seksuālai orientācijai.

Pasākums norisinājās ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu.

Iepriekšējo divu semināru diskusijas temati

• Kā rīkoties policijas darbiniekiem tad, ja Valsts policijas iestādē ierodas Latvijas valsts pilsonis, kurš neprot runāt latviski
  • Vai policistam jābūt iedzīvotāju draugam
  • Vai vajag integrēt citu tautību pilsoņus Latvijas policijas darbā un vai tas varētu palīdzēt labāk izprast citu tautību kultūras