Pārlekt uz galveno saturu
Skolēniem

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Atvērto durvju diena notiks sestdien, 2. aprīlī. Visas dienas garumā, sākot no plkst. 11.00, universitātē notiks dažādas aktivitātes RSU centrālajā ēkā Dzirciema ielā 16, RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā Anniņmuižas bulvārī 26a un RSU Anatomijas un antropoloģijas institūtā jeb anatomikumā Kronvalda bulvārī 9.

Lai visi interesenti veiksmīgi nokļūtu RSU, sākot no plkst. 10.30 būs pieejams bezmaksas transports maršrutā anatomikums–RSU–Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrs–anatomikums, kas aties ik pēc 45 minūtēm.

Atvērto durvju dienā interesentus, sākot no plkst. 11.00, gaidīs arī RSU Liepājas filiālē (Riņķu iela 24/26), kur notiks studiju programmu prezentācijas, tikšanās ar mācībspēkiem, ekskursija un medicīnas manipulāciju paraugdemonstrējumi.

atverto_durvju_diena_rsu_2012.jpg

Ikvienam Atvērto durvju dienā būs iespēja ne tikai tikties ar fakultāšu un studiju programmu vadītājiem un uzzināt visu par studijām un jaunajām studiju programmām *, bet arī apskatīties, kā notiek praktisko iemaņu apgūšana mūsdienīgi aprīkotās mācību telpās un laboratorijās, un iepazīt universitātes vidi.

* Jaunās studiju programmas

Pamatstudijās: Ārstnieciskā masāža (Liepājas filiālē), Starptautiskais bizness un ilgtspējīga ekonomikaPolitika un politiskā komunikācija un Starta uzņēmējdarbības vadība.

Maģistrantūrā: RehabilitācijaRūpnieciskā farmācijaStarptautiskā mārketinga un biznesa vadībaSociālais darbs ar bērniem un jauniešiem un Veselības vadība.

Rīgas Stradiņa universitāte ir viena no modernākajām augstākās izglītības iestādēm Baltijā. Universitātē līdzās medicīnas un veselības aprūpes studijām iespējams apgūt modernas sociālo zinātņu programmas. Sekot līdzi jaunumiem var sociālajos tīklos TwitterFacebook un draugiem.lv. Par aktualitātēm uzzināsiet arī RSU studentu medijā Skaļāk!.