Absolventiem

inteligencesakademija.png

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) darbinieku, studentu un absolventu neformālās izglītības programmā – Inteliģences akadēmijas Mākslas un kultūras modulī – ir noritējušas jau divas nodarbības.

FranklinCovey Latvia vadītāja Mārtiņa Martinsona nodarbībā klausītāji uzzināja par prasmēm un rakstura iezīmēm, kas nepieciešamas jaunajiem līderiem darba tirgū.

martins-martinsons-intel-akad-2015-lead-RSU.jpg

Publicists Otto Ozols savā nodarbībā par Latvijas nācijas nākotnes attīstību un izdzīvošanas perspektīvām stāstīja par demogrāfisko situāciju un pasākumiem, kas jāveic latviešu nācijas saglabāšanai, kā arī aicināja paskatīties uz pasaules globālajām tendencēm no imigrācijas, ekonomikas un investoru skatu pozīcijām.

inteligences-akademija-2105-lead-RSU.jpg

Nākamā nodarbība 23. novembrī – Ramona Umblija, Andris Vecumnieks un Baiba Kurpniece Personību laikmeti. Nacionālās kultūras dzimšana. Impresionisms, savukārt 30. novembrī būs nodarbība Vēstījums klasiskajā baletā par baletdejotāja profesiju un dažādām baleta skolām, kuru vadīs horeogrāfe un baleta māksliniece Regīna Kaupuža. Nodarbībā piedalīsies Rīgas Horeogrāfijas vidusskolas audzēkņi, kuri parādīs baletdejotāju iesildīšanās procesu, palīdzēs izprast dažādas baleta figūras un pozīcijas. Noslēgumā Rīgas Horeogrāfijas vidusskolas audzēkņi priecēs ar nelielu uzvedumu.

Par Inteliģences akadēmiju

Inteliģences akadēmija ir neformālās izglītības programma, kas izveidota ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu. Tās izveides būtība un pamatideja ir dot apmeklētājiem zināšanu un prasmju kopuma pamatu, kuras nesniedz akadēmiskā izglītība, taču ir vitālas personības izaugsmē un viena no veiksmes atslēgām karjeras attīstībā, piemēram, zināšanas par mākslu, kultūru, mūziku, etiķeti, uzvedības kultūru, dejotprasme u. c.

aalogo-RSU.png