Skolēniem
Skolotājiem

Otrdien, 20. septembrī, plkst. 15.00 Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) sāksies pieteikšanās Jauno mediķu akadēmijai (JMA) – nodarbību ciklam tiem 11. un 12. klašu skolēniem, kuri grib iepazīt mediķa profesiju un gūt pirmo ieskatu dažādās veselības aprūpes nozarēs.

rsu_jma_2022.jpg

Paldies, pieteikšanās ir noslēgusies!

JMA lekcijās un praktiskajās nodarbībās RSU labāko docētāju un ārstu vadībā skolēni iegūs dziļāku priekšstatu par plašo un daudzpusīgo medicīnas jomu. Apgūtās zināšanas sniegs pārliecību par izvēlētajām studijām un noderēs, stājoties RSU. Līdzīgi kā citus gadus, jaunieši iepazīs tādas medicīnas apakšnozares kā ķirurģija, dzemdniecība un ginekoloģija, endokrinoloģija, medicīnas simulācija, oftalmoloģija, nefroloģija, aroda un vides medicīna, fizioloģija, psihiatrija, pediatrija, neonatoloģija, gastroenteroloģija, neiroloģija un citas. Nodarbībās ar savām zināšanām un pieredzi dalīsies studenti, kas pārstāv simulācijas, dermatoloģijas, psihiatrijas un citus studentu zinātniskos pulciņus.

RSU pieredze liecina, ka katru gadu vidēji 40 – 50 % no jaunajiem studentiem, kas uzsāk studijas medicīnas, zobārstniecības, rehabilitācijas, sabiedrības veselības un citās veselības aprūpes studiju jomās, ir JMA dažādu gadu absolventi.

Dalības maksa – 50 eiro.

Jaunajā sezonā plānotas kopumā 26 nodarbības divas vai trīs reizes mēnesī. Tās notiks tiešsaistē otrdienās plkst. 16.00.