Skolēniem

Aizvadīta Eiropas Muzeju nakts, kuras devīze šogad, noslēdzot trīs gadu ciklu, bija Sarkanā krāsa – dzintars. Šis gads Rīgas Stradiņa universitātes muzeja vēsturē ieies ar to, ka mūsu programmu kuplināja Studējošo pašpārvaldes aktivitātes. Studenti apmeklētājiem piedāvāja orientēšanās sacensības Dzintars dažādās krāsās, bet to devīze – No sveķiem līdz dzintaram, no studenta līdz profesoram.

Jāpiebilst, ka pie mums nebija lielu rindu, kā muzejos ar dzintara ekspozīcijām un iespaidīgiem čekas pagrabiem, kas atrodas Rīgas centrā. Tomēr, lai arī esam ārpus populārākajiem muzeju apmeklētāju maršrutiem, pie mums atnāca teju 200 ciemiņi. Izteikti bija pamanāms, ka daudzi no tiem bija apkārtnē dzīvojošās ģimenes ar bērniem.