2023. gada 9. novembrī Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA sadarbībā ar Latvijas Supervizoru apvienību, Rīgas Stradiņa universitāti un Ģimenes psiholoģijas centru LĪNA rīko 8. supervīzijas konferenci Supervīzijas jauda: atbalstam un izaugsmei.

Konference noslēgs vairāku dienu pasākumu ciklu Supervīzijas dienas 2023, kurā trīs dienu laikā, no 6. līdz 8. novembrim, notiks meistarklases, radošās darbnīcas un lekcijas par supervīziju, tās sniegto atbalstu un iespējām, kā arī būs iespēja piedalīties bezmaksas vai daļējas maksas supervīzijas sesijās, kuras vadīs pieredzējuši profesionāļi un supervizori apmācībā.

Konference 9. novembrī notiks tiešsaistē, un tā būs pieejama bez maksas ikvienam interesentam augstskolas RISEBA Youtube kontā. Tās laikā dzirdēsiet 17 iedvesmojošus runātājus, kuri ļaus ieskatīties supervīzijas sniegtajās iespējās un jaudā.

supervizijas_konf_09112023.jpg

Konference norisināsies divās daļās:

• supervīzijas jauda atbalstam – supervīzijas nozīme, sastopoties ar profesionāliem izaicinājumiem, un diskusijas par to, vai mākslīgais intelekts var aizstāt supervizoru;
  • supervīzijas jauda izaugsmei – runāsim gan par individuālo, gan profesionālo izaugsmi un pārmaiņām mums apkārt, diskutēsim par mūsdienu darba tirgus tendencēm.

Īpašais viesis būs lektors, psihoterapeits un grāmatu autors no Dānijas. Seko līdzi informācijai par konferenci un Supervīzijas dienas 2023 pasākumiem Facebook, Instagram un LinkedIn.

Reģistrētiem konferences dalībniekiem, kuri aizpildīs pieteikuma anketu un izteiks vēlmi saņemt apliecinājumu par dalību konferencē, tas tiks izsniegts četru nedēļu laikā pēc konferences.

Konferenci organizē RISEBA maģistra studiju programmas Vadības psiholoģija un supervīzija studenti.