Lai sekmētu Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) ārvalstu studentu integrāciju universitātē un Latvijā, divas reizes gadā pirms katra studiju semestra RSU tiek organizēta jauno ārvalstu studentu Iepazīšanās nedēļa (Orientation week). Iepazīšanās nedēļa pirms rudens semestra notiks no 29. augusta līdz 2. septembrim.

Vairāku dienu laikā studentiem būs iespēja iepazīt RSU, Rīgu un Latvijas kultūru, kā arī noskaidrot visu par studiju procesu RSU.

Aicinām ikvienu šajā laikā ar sapratni izturēties pret universitātē notiekošajām aktivitātēm un nepieciešamības gadījumā palīdzēt ārvalstu studentiem.

Iepazīšanās nedēļu organizē Ārvalstu studentu nodaļa, Studentu serviss, Starptautiskā studentu asociācija un Studējošo pašpārvalde. Pirmā RSU Iepazīšanās nedēļa ārvalstu studentiem notika 2009. gada augustā.