Pārlekt uz galveno saturu

Ārvalstu studentu iepazīšanās nedēļa jeb Orientation Week

Kamēr dažiem pilnā sparā rit eksāmenu laiks, citi vēl tikai gatavojas uzsākt studijas RSU. Ārvalstu studentiem noslēgusies pieteikšanās, parakstīti studiju līgumi un nu jau domas pievērsušās praktiskākiem studiju procesa aspektiem.

Tāpēc arī šoziem, nedēļā pirms pavasara semestra sākumā ārvalstu studentiem tiešsaistē norisināsies Iepazīšanās nedēļas pasākumi, kuros tie varēs iepazīties ne tikai ar RSU akadēmisko vidi un studiju norisi, bet arī atrast domubiedrus.
 

orientation_week_2021.jpg

Norises vieta

Telpa
Tiešsaiste

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: -