Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība Dzīvības koks sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitātes Rehabilitācijas fakultāti rīko konferenci Onkoloģisko pacientu rehabilitācijas multidisciplinārais raksturs un nozīme ārstēšanas un dzīves kvalitātes veicināšanā. Latvijas situācija: pieredze un perspektīvas.

Dalībnieku reģistrācija (līdz 28. februārim)Kā norāda biedrības valdes priekšsēdētāja Gunita Berķe, “esam guvuši nozīmīgu pieredzi, onkoloģisko pacientu psihosociālās rehabilitācijas jomā, un saprotam, ka dažādu jomu speciālistiem – ģimenes ārstiem, sociālajiem darbiniekiem, šīs zināšanas var noderēt ikdienā saskaroties ar onkoloģiskajiem pacientiem”. Konferences mērķis ir apkopot informāciju un zināšanas par psihosociālās rehabilitācijas onkoloģiskiem pacientiem ieviešanu Latvijā, veicināt veselības aprūpes un sociālā darba nozares profesionāļu informētību, zināšanas par psihosociālo rehabilitāciju, kā arī iezīmēt turpmāko rehabilitācijas, sociālā un psiholoģiskā atbalsta programmu attīstību valstī. Konferencē aicināti uzstāties nozares eksperti, tās pirmajā daļā uzsvars tiks likts uz rehabilitācijas attīstības iespējām un izaicinājumiem, otrajā daļā ieskicēsim onkoloģisko slimību specifiku un kas jāņem vērā strādājot ar onkoloģiskajiem pacientiem, savukārt trešajā daļā dalīsimies ar pieredzi, kas gūta organizējot psihosociālās rehabilitācijas programmu Spēka Avots.

Konferencē jo īpaši aicināti piedalīties ģimenes ārsti, sociālie darbinieki un citi speciālisti, kuri ikdienā saskaras ar onkoloģiskajiem pacientiem.

Konferences programma

Par dalību konferencē nav jāmaksā, bet nepieciešams iepriekš pieteikt savu dalību. Dalībniekiem tiks izsniegts apliecinājums par konferences apmeklējumu.

Dalībnieki

Norises vieta