Sākoties jaunam gadam, mums ir ierasti, tomēr garīgo izaugsmi veicinoši pasākumi. Rīgas Stradiņa universitātes Absolventu asociācija ar lepnumu aicina jūs uz īpašu, iemīļotu un nu jau jubilejas pasākumu – 10. Inteliģences kluba vakariņām!

Šoreiz mūsu īpašā viese būs augstākās tiesas tiesnese, bijusī Satversmes tiesas priekšsēdētāja, zinātniece, augstskolas mācībspēks Sanita Osipova.

Vakariņu temats: "Tiesiska valsts: īstenība un iedomas".

Kopā ar Sanitu Osipovu iegrimsim tiesiskas valsts būtībā – ne tikai uz papīra, bet arī ikdienas dzīvē. Viņa stāstīs par to, kas ir tiesiska valsts un kā Latvijai izdodas to realizēt ne tikai normatīvajos aktos, bet arī dzīvē.

Arī šoreiz mēs jūs aizvedīsim garšu ceļojumā ar restorāna Kaļķu vārti izsmalcināto un uzticamo ēdienu piedāvājumu. Mēs aicinām jūs šajās īpašajās jubilejas vakariņās ne tikai baudīt gardo ēdienu, bet arī dalīties ar mums intelektuālajā bagātībā.

Vakara dreskods: semi casual.
  • Vietu skaits pasākumā ir ierobežots.
  • Dalībnieki sedz trīs kārtu vakariņas un vīna glāzi 45 EUR ziedojuma vērtībā. Piesakies, rakstot uz alumniatrsu[pnkts]lv līdz 31.01.2024.
  • Vakars paredzēts tikai RSU Absolventu asociācijas biedriem un viesiem. Lai kļūtu par biedru, aizpildiet pieteikuma anketu!

Uz tikšanos!

Pasākuma apraksts Facebook

rsu_aa_inteligences_klubs10.png

Norises vieta

Telpa
restorāns "Kaļķu vārti"

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: