Pārlekt uz galveno saturu
30
nov
RSU Veselības diena
10:00 - 14:00
Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007
aulā un vestibilā

30. novembrī RSU darbiniekus un studentus aicinām ziedot asinis aulas mēģinājumu zālē, bet Dzirciema ielas 16 vestibilā pie studentu zinātnisko pulciņu dalībniekiem veikt vienkāršas veselības pārbaudes:

  • izmērīt asinsspiedienu,
  • noteikt cukura un holesterīna līmeni asinīs, ķermeņa masas indeksu, miegainības un stresa līmeni,
  • pārbaudīt redzi un
  • uzzināt par dzemdes kakla vēža skrīningu.

Plašāka informācija par Veselības dienu

rsu_veselibas_diena_vizualis_30112022_1920x1080.jpg

Norises vieta

Telpa
aulā un vestibilā

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lvclass="mailto".

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija