COVIDzive_COLife_logo_jpg.jpg

VPP.jpg

Lai iepazīstinātu plašāku sabiedrību ar galvenajiem secinājumiem, kas radušies valsts pētījumu programmas Dzīve ar COVID-19: Novērtējums par koronavīrusa izraisītās krīzes pārvarēšanu Latvijā un priekšlikumi sabiedrības noturībai nākotnē piektajā darba grupā Stratēģiskā komunikācija un pārvaldība: COVID-19 un nākotnes krīžu pārvarēšanas modelēšana, projektā iesaistītie RSU, Vidzemes Augstskolas un Latvijas Universitātes pētnieki aicina uz tematisku vebināru.

Temati

• Sabiedrības uzvedība un pārvaldība krīzes laikā
  • Tiesību normas un to piemērošana
  • Latvijas ilgtermiņa stratēģija un stratēģiskā komunikācija
  • Sociotehnisku sistēmu modelēšana un tās pielietojums komunikācijā un pārvaldībā
  • Valsts ārējā komunikācija un starptautiskais tēls; valdības un institūciju komunikācijas efektivitātes izvērtējums

Vebinārā piedalīsies pētnieki Ieva Bērziņa, Jānis Buholcs, Agnese Dāvidsone, Vineta Silkāne, Zigurds Zaķis, Ginta Majore, Mairita Zaķe, Māris Andžāns, Vineta Kleinberga, Karina Palkova, Klāvs Sedlenieks, Ivars Austers un Toms Ķencis.

Tiešsaistes pasākuma moderators: Gatis Krūmiņš.

Piedalīties vebinārā (ar iespēju komentēt, uzdot jautājumus)
PIEKĻUVES KODS: 174 413 3788
PAROLE: 6uaYhnVjA94