Pārlekt uz galveno saturu

1. martā plkst. 14 Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Veselības un sporta zinātņu promocijas padomes atklātajā sēdē Zane Rožkalne aizstāvēs promocijas darbu Autonomija dalībā un veselības aprūpē un gatavība pārejai uz pieaugušo veselības aprūpi jauniešiem ar cerebrālo trieku.

Oficiālie recenzenti​​​​​

  • Dr. med., doc. Guna Bērziņa, Rīgas Stradiņa universitāte
  • PhD, prof. Aija Kļaviņa, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
  • PhD, prof. Arve Opheim, Gēteborgas Universitāte (Zviedrija)

Plašāka informācija

Dalībnieki

Norises vieta

Telpa
Hipokrāta auditorija / tiešsaistē, platformā Zoom

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lvclass="mailto".

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija