Pārlekt uz galveno saturu

Konferences mērķis ir vērst uzmanību uz to, kā globālās pandēmijas radītās pārmaiņas sabiedrībā un tās procesos ietekmē psiholoģiskā palīdzības sniedzēja profesionālo identitāti, ar kādiem izaicinājumiem tam jāsaskaras jaunajā situācijā.

Konferencē aicināti piedalīties psihologi, veselības aprūpes speciālisti un citu palīdzošo un izglītojošo profesiju pārstāvji, kā arī pētnieki, studenti un citi interesenti.

Norises veids: tiešsaistē (Zoom)

 

identity_psychology.png

 

Psihologijas_dienas_logo.jpg

Konferences vieslektors Migels Rikū (Miguel Ricou) no Portu Universitātes (Portugāle), kurš pēta psihologa profesionālo identitāti Eiropā un pasaulē, konferencē runās arī par izaicinājumiem pandēmijas kontekstā, attālinātu konsultēšanu un tās ētiskajiem jautājumiem.

Dalībnieki

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija