Kursa vadītājs:Vita Savicka
Mērķauditorija:Sabiedrības veselība
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Vides zinātne; Vides pārvaldība

Studiju kursa mērķis ir radīt studentiem padziļinātu izpratni par to, kā organizējama un realizējama stratēģiskā komunikācija organizācijā , kādi ir veselības komunikācijas uzdevumi, teorijas. Kursa ietvaros tiek apskatītas uzvedības maiņas komunikācijas pieejas, modeļi. Studenti iegūst zināšanas par komunikācijas plānošanas un īstenošanas principiem, kā arī komunikācijas efektivitātes pētījumu metodēm. Praktiski studenti apgūst iemaņas veselības komunikācijas plānošanā.

Nav nepieciešamas.

Studenti izprot veselības komunikācijas principus, pārzina veselības komunikācijas teorijas, sociālā mārketinga un veselības komunikācijas būtību. Studenti izprot masu mediju darba būtību un sadarbības principus ar to.

Prot sagatavot komunikācijas plānus, kā arī materiālus mērķa auditorijām.

Ir kompetenti multidisciplinārās veselības komunikācijas jomā.

Plānošanas periods:2024. gada pavasara semestris
Sabiedrības veselība, SVF6BakalaursObligātsVita Savicka