Struktūrvienība: Juridiskā fakultāte
Kursa vadītājs:Aivars Stankevičs
Studiju tips:Nepilna laika
Līmenis:1. cikla (Bakalaura)
Mērķauditorija:Tiesību zinātne; Personu un īpašuma aizsardzība; Civilā un militārā aizsardzība
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Tiesību zinātnes; Tiesību teorija un vēsture

Studiju programmas mērķis ir sagatavot speciālistu, kuram ir zināšanas un prasmes zinātniski pētnieciskā darba veikšanā.
Uzdevumi: veicināt zināšanu apguvi par pētnieciskā darba veikšanu; nostiprināt zināšanas, praktiski izstrādājot pētnieciskā darba metodoloģiski pamatotu ievadu.

Vispārīgas zināšanas par zinātni, pētnieciskā darba rakstīšanu.

Par pētnieciskā darba būtību un metodoloģijas nozīmi pētnieciskajā darbā.

Plānot pētniecisko darbu un izprast metodoloģijas nozīmi pētnieciskajā darbā. Pēc studiju kursa apgūšanas studentam ir jāprot uzrakstīt pētnieciskā darba ievads, kas iekļauj pētnieciskā darba problēmas formulēšanu, metodoloģiju, un jāprot darbu noformēt.

Spēja patstāvīgi uzrakstīt pētnieciskā darba ievadu; prast atpazīt metodoloģijas kļūdas; noformēt pētniecisko darbu.

Kursa plāns patreiz nav pieejams.