Profesionālā pilnveide medicīnā un veselības aprūpē
Starptautiskā sadarbība

ASV vēstniecība aicina bakalaura līmeņa studentus pieteikties jaunai stipendijai programmā SUSI (Study of the U.S. Institutes) piecu nedēļu apmācības programmai ASV 2016. gada vasarā.

Programmas gaitā studenti varēs iegūt dziļāku izpratni par ASV, uzlabot līderības prasmes, iepazīties un dalīties pieredzē ar ASV mācībspēkiem un citu valstu studentiem, kā arī piedalīties izglītojošos semināros, diskusijās un lekcijās par sociālo uzņēmējdarbību un ilgtspējīgas vides pārvaldību.

SUSI programmai aicinām pieteikties bakalaura līmeņa studentus ar labām angļu valodas zināšanām, kuri pēc dalības programmā turpinās bakalaura studijas augstskolā vismaz vienu mācību semestri.

SUSI sedz dalības maksu, ceļa un uzturēšanās izdevumus, ieskaitot ēdināšanu, pasta un mācību materiālu izdevumus, kā arī veselības apdrošināšanu.

Pieteikšanās termiņš: 2016. gada 5. februāris.

Papildu informācijas saņemšanai lūdzam sazināties ar ASV vēstniecību Rīgā, Preses un kultūras nodaļu Samnera Velsa ielā 1, LV-1510; tālrunis 67107209, e-pasts Bodnieceiatstate[pnkts]gov.