Viedoklis
Aula

Debates15-plakats.png12. decembrī Rīgas Stradiņa universitātē jau trešo gadu notiks debates Par/Pret, kurās tiks diskutēts gan par medicīnu, gan par sociālo zinātņu tēmām. Debates medicīnā nav debates tradicionālā izpratnē, bet gan konferences tipa pasākums. Tas ir informācijas iegūšanas veids, kurā tiek apskatīti aspekti no dažādām pusēm, un informācija tiek iegūta, iepazīstot jaunākos pētījumus un tehnoloģijas. Tiek aicināti gan studenti, gan pasniedzēji. Nāc un uzzini jaunākās aktualitātes dažādās jomās!

Debašu sākums plkst. 10.00. Pasākums notiks Dzirciema ielā 16, RSU Hipokrāta auditorijā un aulā.

Reģistrācija no pulksten 9.30 līdz 10.00 un no 13.40 līdz 14.10. Reģistrētiem dalībniekiem par apmeklējumu tiks piešķirts sertifikāts.

Programma

Hipokrāta auditorija

Debates15-programma-hipokrata-RSU.png

Aula

Debates15-programma-aula-RSU.png

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar RSU SP zinātnes virziena vadītāju Lauru Dreijeri pa e-pastu laura[pnkts]dreijereatrsu[pnkts]lv.