Ziņas

Tiek meklēti jaunieši, kuri gribētu pievienoties Latvijas olimpiskās komitejas Sporto visa klase zinātnieku komandai un sākt aizraujošu izaugsmi savā profesionālajā sfērā. Sporto visa klase projekta dalībniekiem, kas ir skolēni, tiks veiktas dažādas pārbaudes un analīzes, rezultātā Latvijas augstskolu studentiem bakalaura un maģistra darbus (aizstāvēšanās nākamo divu gadu laikā) būs iespējams izstrādāt sporta fizioloģijā un bioķīmijā, uzturzinātnē, psihofizioloģijā, psiholoģijā un socioloģijā.

Latvijas olimpiskās komitejas Sporto visa klase komandu veido aizrautīgi cilvēki ar mērķi veicināt fiziskās aktivitātes un līdz ar to veselību un attīstību skolas vecuma bērniem. Projekts sabiedrībā ir guvis lielu atbalstu, tāpēc vēlamies iet soli tālāk – veidot spēcīgu profesionāļu komandu, kas ilgtermiņā izvērtētu projekta rezultātus no zinātnes skatupunkta.

Ja tu esi komunikabls, zinātkārs, apķērīgs, precīzs, pacietīgs un strādāt gribošs, tad pierādi savas spējas un esi daļa no Latvijas Olimpiskās komitejas iniciatīvas. Līdz 13. septembrim sūti savu motivācijas vēstuli pētījuma vadītājai Dacei Reihmanei (Dr. biol.) e-pastā dace[pnkts]reihmaneatolimpiade[pnkts]lv, un mēs noteikti tiksimies, lai pārrunātu sadarbības iespējas.

LOK_aicina_2017-lead.jpg