Ziņas

Līdz 26. maijam iespējams pieteikt savu komandu ikgadējam Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Studējošo pašpārvaldes (SP) rīkotajam sporta un talantu festivālam Taurenis, kas 3. un 4. jūnijā norisināsies RSU sporta bāzē Taurenē. Sporta, talantu un dzīvesprieka pildītais pasākums pulcēs augstskolas studentus, docētājus un darbiniekus, kuri sacentīsies piecos sporta veidos: basketbolā, volejbolā, futbolā, tautas bumbā un šķēršļu joslā. Papildus sporta disciplīnām festivālā norisināsies arī Talantu šovs.

taurenis-2017-lead.jpg"Jau ilgus gadus RSU SP pavasara izskaņā aicina RSU studentus un darbiniekus vienoties aktīvās atpūtas festivālā Taurenis. Viss sākās no Talantu vētras, kad dalībnieki viena vakara ietvaros dalījās ar saviem talantiem, bet jau vairāk nekā četrus gadus Taurenī aicinām dalīties ne tikai ar talantiem, bet arī izkustēties sporta spēlēs," pasākuma vēsturi ieskicē RSU SP priekšsēdētāja Natālija Šilova.

Šā gada festivāls ir īpašs ar to, ka pēc divu gadu pārtraukuma pasākums atkal varēs norisināties nu jau renovētajā un attīstītajā sporta un atpūtas bāzē Taurenē.

Papildus komandu sacensībām dalībniekiem būs iespēja mēroties spēkiem arī individuāli, šķēršļu joslā demonstrējot savu spēku, ātrumu un attapību. Dalībnieki un to atbalstītāji festivālā varēs piedalīties dažādās aktivitātēs, konkursos, kā arī iemūžināt sevi Taureņa fotostūrī. Festivāla pirmās dienas odziņa ir Talantu šovs, kurā katru gadu piedalās radoši jaunieši ar visdažādākajiem priekšnesumiem. Talantu šova galveno balvu – 250 eiro – nodrošina Swedbank.

Ikviens sportot un atpūsties gribētājs no kuplās RSU saimes aicināts pievienoties un pavadīt divas neaizmirstamiem piedzīvojumiem pilnas dienas!