Ziņas

Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā 3. maijā notika pirmā Baltijas Pediatrijas studentu tikšanās. Pasākumā piedalījās gan RSU studenti un rezidenti, gan viesi no Tartu Universitātes un Viļņas Universitātes.

baltijas_pediatrijas_studentu_tiksanas-lead.jpg

Dienas gaitā tika apskatīti izaicinājumu pilni klīniskie gadījumi, kurus analizēt palīdzēja pieredzes bagātie docētāji – Pediatrijas pulciņa mentore asoc. prof. Ilze Grope un doc. Reinis Balmaks. Pēc tam studentiem bija iespēja uzlabot praktiskās iemaņas simulāciju veidā Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā. Vakara noslēgumā tika aizvadīts brīnišķīgs brauciens ar kuģīti pa Daugavu.

Studentiem šī bija lieliska iespēja iepazīties ar Baltijas medicīnas fakultāšu studentiem. Tika likti pamati starptautiskiem kontaktiem un apspriesti jautājumi par turpmāku sadarbību. Nākamā tikšanā kādā no kaimiņvalstīm tiek plānota drīzumā.

rsu_pediatrijas_pulcins-lead.jpg