Ārsts - tā ir misija
Profesionālā pilnveide
Rezidentūra
Ziņas

2017. gada 2. decembrī Ukrainas galvaspilsētā Kijevā Starptautiskā medicīnas kompetenču centra "Doctors SafeTrain fonds” pārstāvji apmeklēja pirmo starptautisko medicīnas tūrisma semināru. "Doctors SafeTrain fonds” vadītājs Dr.med Olafs Volrāts prezentēja arī kompetenču centra iespējas prezentācijā "Doctors Safe Train apmācību centrs un tā iespējas izglītot ārvalstu ārstus, rezidentus, medicīnas māsas, kā arī veterinārārstus."

Samita laikā tika aktualizēta nepieciešamība veikt ārstu, veterinārārstu un rezidentu tālākapmācību. Samita laikā tika iegūti jauni ārvalstu sadarbības partneri gan Eiropas Savienībā, gan bijušajās NVS valstīs.

Tika definēts arī jauns starptautiskā medicīnas tūrisma novirziens – ārstu apmācība, stažēšanās.

Starptautiskais medicīnas kompetenču centrs "Doctors SafeTrain fonds" ir izveidots, sadarbojoties divām Latvijas vadošajām universitātēm: Rīgas Stradiņa universitātei un Latvijas Lauksaimniecības Universitātes Veterinārmedicīnas fakultātei. Fonds piedāvā praktiskas apmācības un seminārus ārstu, veterinārārstu un apkalpojošā personāla profesionālai tālākizglītībai un izaugsmei.