Bibliotēka
ICLVAS
Doktorantiem

Lai mazinātu Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) studējošo, personāla un apmeklētāju veselības apdraudējumu, kā arī, lai novērstu RSU studiju un zinātniskās darbības nepārtrauktības riskus, RSU bibliotēka un tās filiāles no 2020. gada 21. decembra līdz 2021. gada 30. janvārim būs slēgtas apmeklētājiem. Bibliotēkas lietotājiem tiks sniegtas konsultācijas attālinātā režīmā.

Turpinoties mācību procesam attālinātā režīmā, aicinām izmantot ieteicamo mācību e-grāmatu sarakstu. Piekļūt elektroniskajiem resursiem attālināti ir iespējams ar MyRSU piešķirto lietotājvārdu un paroli. Informācijas meklēšanai aicinām izmantot vienoto informācijas meklētāju PRIMO.

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes informācijas resursu meklēšanā un datubāzu lietošanā

Atgādinām, ka grāmatu pagarināšanu var veikt Studējošo portālā vai sazinoties ar Bibliotēku pa tālruni 67061521 un e-pastā bibliotekaatrsu[pnkts]lv. Grāmatu nodošana ir iespējama tikai speciālajās grāmatu nodošanas kastēs Bibliotēkā Dzirciema ielā 16 un Informācijas centrā Latvijas veselības aprūpes speciālistiem – J. Asara ielā 5.

Visi RSU studējošie tiek aicināti sekot līdzi tālākai informācijai RSU tīmekļvietnē, kā arī RSU rektora rīkojumiem par studiju procesa organizāciju un pretepidemioloģiskiem pasākumiem tās drošības paaugstināšanai. Sekojiet aktuālajai informācijai arī  bibliotēkas Facebook lapā.

Minētais termiņš ar atsevišķu rektora rīkojumu var tikt grozīts atbilstoši aktuālajām Covid-19 infekcijas izplatības tendencēm un normatīvajiem aktiem.

Rektora rīkojums par studiju procesa turpmāko organizēšanu COVID-19 infekcijas izplatības apstākļos (18.12.2020.)

Sargāsim sevi un citus!