Sports

Šomēnes sākas Latvijas XXVIII Universiādes sacensības un studentu čempionāts šahā, un Rīgas Stradiņa universitātes Sporta klubs aicina studentus pieteikt dalību.

Universiāde

• Pludmales volejbols – 29. oktobrī Rīgā, Grostonas ielā 6B, O-Sands (pieteikšanās līdz 23. oktobrim, pulksten 21.00)
  • Regbijs – 4. novembrī Rīgā, Braslas ielā 16, Rīgas Tehniskās koledžas stadionā (pieteikšanās līdz 1. novembrim)
  • Svaru stieņa spiešana guļus – 4. novembrī Rīgā, Brīvības ielā 333, LSPA (pieteikšanās līdz 2. novembrim)

Studentu čempionāts

• Šahs – 28. oktobrī Rīgā, Maskavas ielā 32/4, Rīgas Šaha federācijas telpās (pieteikšanās līdz 26. oktobrim, pulksten 18.00)

Ar sporta veidu nolikumiem vari iepazīties tīmekļa vietnē www.studentusports.lv.

Pieteikšanās pa e-pastu sportsatrsu[pnkts]lv (sports[at]rsu[dot]lv).