Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes Veselības vadības docētāju grupa 2024. gada 17.–21. jūnijā RSU centrālajā ēkā (Dzirciema ielā 16) organizē starptautisko vasaras skolu (International Summer School 2024 Riga, ISSR 2024) Datu analīze, modelēšana un simulācija veselības aprūpē.

Vasaras skolas temati

• Datu analīze – no teorijas līdz praksei
  • Ievads modelēšanā un simulācijā veselības aprūpē
  • Simulācijas pētījuma veikšanas soļi
  • Gadījumu analīze grupās

Formāts

Starptautiskā vasaras skola ir intensīva klātienes formāta interaktīva semināru nedēļa. Tā tiek organizēta starptautiskās sadarbības ietvaros maģistra studiju programmā Veselības vadība un ir pieejama RSU un ārvalstu studentiem, RSU un citu universitāšu akadēmiskajam un pētniecības personālam.

Praktiskajās nodarbībās ieteicams lietot personālo datoru, pirms vasaras skolas tiks nodrošināta speciāla programmatūra. Papildus informācija sekos reģistrētajiem dalībniekiem.

Lektori

• Prof. Olavs Gēcs (Olav Götz), APOLLON Lietišķo zinātņu universitāte, Vācija
  • Prof. Sebastians Račubs (Sebastian Rachuba), Tventes Universitāte, Nīderlande
  • Doc. Daiga Behmane, Rīgas Stradiņa universitāte, Latvija

Norise

• Vasaras skolas grafiks: no pirmdienas līdz piektdienai plkst. 9–18
  • Dalībnieku skaits ir ierobežots (līdz 22)
  • Darba valoda: angļu

Dalības maksa

• Dalības maksa noteikta 400 EUR* apmērā; tā ietver kursa programmas nodrošināšanu, materiālus un kafijas pauzes
  • Dalībnieki sedz ceļa un uzturēšanās izdevumus
* Dalības maksu RSU studentiem un akadēmiskajam personālam sedz universitāte.
Dalībnieku skaita ierobežojuma dēļ reģistrācija tiek slēgta.

Papildu informācijai un jautājumiem

Daiga Behmane, RSU Veselības vadības docētāju grupa: daiga[pnkts]behmaneatrsu[pnkts]lv (daiga[dot]behmane[at]rsu[dot]lv)

Prof. Olav Götz, APOLLON Lietišķo zinātņu universitāte: olav[pnkts]goetzatapollon-hochschule[pnkts]de (olav[dot]goetz[at]apollon-hochschule[dot]de)