20. oktobrī Rīgas Stradiņa universitātē notiks 15. Latvijas Reto slimību konference, ko organizē Latvijas Reto slimību speciālistu asociācija sadarbībā ar RSU. Konferencē aicināti piedalīties ģimenes ārsti un citi speciālisti, kā arī medicīnas un veselības aprūpes studenti, lai gūtu teorētiskās un praktiskās zināšanas par retajām slimībām, to diagnostiku un ārstēšanas iespējām.

Programma
16.50–17.05Andersenas–Tavila (Andersen–Tawil) sindroms
Dr. Irina Rudaka
17.05–17.15Noslēgums

Pieteikšanās klātienes un tiešsaistes konferencei

Norises vieta tiešsaistē: Evisit.eu
Dalība: bez maksas
Tālākizglītības punktu (TIP) skaits: 3

Dalībnieki

Norises vieta

Telpa
aulā / tiešsaistē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: