jūn
TIEŠRAIDE. Atjauno savu sistēmu! RSU Sarunu vakars
Kalnciema kvartāls
(ieeja no Melnsila ielas)

Vai lokālas un globālas krīzes izmantojamas restartam? Kā saglabāt veselo saprātu laikā, kad no mums prasa nemitīgu augstāk, tālāk, stiprāk? Cik noderīga ir apšaubīšanas māksla un kā kļūt par racionālu skeptiķi? Aicinām uz RSU Sarunu vakaru, kur Mārtiņa Dauguļa vadībā uz Kalnciema kvartāla skatuves risināsies košas diskusijas ar sociālantropologiem, komunikācijas, politoloģijas, psiholoģijas, tiesībzinātnes ekspertiem, ekonomistiem, mākslas terapeitiem, farmaceitiem, sabiedrības veselības, sociālā darba un citiem speciālistiem.

Vienlaikus ar diskusijām RSU teltī būs iespēja izzināt visās detaļās, ko, kā un kāpēc studēt kādā no 25 maģistra studiju programmām, kuras mūsu augstskola piedāvā šīsvasaras uzņemšanā. Ar tām sīkāk iepazīstinās gan studiju programmu vadītāji, gan mācībspēki un absolventi.

Ieeja pasākumā – no plkst. 17.00, un norisēm varēs sekot līdzi, baudot DJ, streetfood tirgotāju uzkodas un Vīna veikala teicamo kafiju vai citus dzērienus.

Ņem līdzi draugus, bet, ja netiec, tad skaties tiešraidi RSU Facebook kontā vai tepat mājaslapā.

Ja vēlies saņemt atgādinājumu par šo pasākumu un saistošu informāciju par studijām maģistrantūrā Rīgas Stradiņa universitātē, lūgums pieteikties pasākumam.

Plašāk par pasākumu

Pirmos viesus RSU Sarunu vakars gaidīs jau no plkst. 17.00, bet diskusijām startu paredzēts dot plkst. 18.00.

Tēmai Lokāls un globāls restarts: kā krīzes, kas seko viena otrai, mainīs sabiedrību ilgtermiņā iecerēts veltīt divus dinamiskus sarunu raundus. Pirmajā no tiem tēma taps skatīta no sabiedrības veselības, farmācijas, mākslas terapijas un sociālantropoloģijas skatpunkta. Sarunā piedalīsies sociālantropologs Klāvs Sedlenieks, Latvijas Mākslas terapijas asociācijas valdes priekšsēdētāja Elīna Akmane, Zāļu valsts aģentūras pārstāve, pētniece lietišķajā farmācijā Elita Poplavska, RSU prodekāns, sabiedrības veselības eksperts Toms Pulmanis. Otrajā raundā M. Daugulis uz skatuves aicinās asociēto profesoru, tiesībzinātnes maģistra studiju programmas vadītāju Aldi Lieljuksi, politologu asoc. prof. Māri Andžānu, psihoterapeiti, supervizori Baibu Pumpiņu un Nacionālo bruņoto spēku komandiera preses virsnieci majori Sandru Brāli.

Diskusijā Individuālās lomu spēles: kā visu apvienot un nesajukt prātā plkst. 18.00 M. Daugulis profesionālās atziņās dalīties mudinās pandēmijas spriedzi pieredzējušo medicīnas māsu, RSU doc. Agitu Melbārdi-Kelmeri, RSU Juridiskās fakultātes doktora studiju programmas vadītāju, zvērinātu advokāti Karinu Palkovu, diplomētu sociālantropoloģi, stratēģiskās komunikācijas konsultantu ERDA pārstāvi Martu Kāli un starptautiskā biznesa un ekonomikas eksperti Ievu Kalvi.

Lai gan sarunas kvartālā varēs turpināties vēl visa vakara gaitā, uz skatuves maratonu noslēgs diskusija Gudrā apšaubīšanas māksla: kā trenēt kritisko domāšanu un kļūt par racionālu skeptiķi. Tajā piedalīsies RSU Sabiedrības veselības institūta direktore asoc. prof. Anda Ķīvīte-Urtāne, Juridiskās fakultātes dekāns prof. Jānis Grasis, Komunikācijas fakultātes prof. Anda Rožukalne un Eiropas studiju fakultātes dekāns prof. Andris Sprūds.

Paralēli diskusijām uz skatuves sarunas risināsies arī Kalnciema kvartālā iekārtotajā RSU teltī, kur būs iespēja sīkāk iepazīt studiju programmas, tiekoties ar augstskolas mācībspēkiem un absolventiem – sociālantropologiem, komunikācijas, politoloģijas, psiholoģijas, tiesībzinātnes ekspertiem, ekonomistiem, mākslas terapeitiem, farmaceitiem, sabiedrības veselības speciālistiem u. c. Par uzņemšanas noteikumiem varēs izjautāt Studentu servisa speciālistus.

Dalībnieki

Norises vieta

Telpa
(ieeja no Melnsila ielas)

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: