Pārlekt uz galveno saturu

2023. gada 19. maijā plkst. 13 Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Klīniskās medicīnas promocijas padomes atklātajā sēdē attālināti (tiešsaistes platformā Zoom) Elīna Kalniņa aizstāvēs promocijas darbu Šarko-Marī-Tūta slimības klīnisko izpausmju dažādība un tās saistība ar neirofilamentu un ģenētisko tipu.

Oficiālie recenzenti​​​​​

  • Prof. (Dr. med.)  Ināra Logina, Rīgas Stradiņa universitāte (Latvija)
  • Prof. (Dr. med.) Valdis Folkmanis, Latvijas Universitāte (Latvija)
  • Prof. (Dr. med.) Baiba Lāce, Lavalas Universitāte (Kanāda)

Promocijas darbā pētīts viens no iespējamiem biomarķieriem pārmantotai neiroloģiskai slimībai

Telpa
tiešsaistē, platformā Zoom

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lvclass="mailto".

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija