Pārlekt uz galveno saturu
26
aug
-
28
aug
Iepazīšanās nedēļa ārvalstu studentiem
Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007

Iepazīšanās nedēļa jaunajiem ārvalstu un apmaiņas studentiem, kuri septembrī sāks studijas dažādās RSU studiju programmās. Pasākuma mērķis ir iepazīstināt jaunos studentus ar universitāti un Latviju.

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: -

Kontaktinformācija