Pārlekt uz galveno saturu

RSU Absolventu asociācija aicina savus biedrus uz Inteliģences kluba New Gen tikšanos, lai pavadītu jautru vakaru ar Rūdolfa Kugrēna stand-up, gardām uzkodām un patīkamām sarunām!

Dalība pasākumā tikai RSU Absolventu asociācijas biedriem. Lai kļūtu par biedru, aizpildiet pieteikuma anketu.

ik-new-gen.jpg

Vairāk informācijas un pieteikšanās – pa e-pastu alumniatrsu[pnkts]lv.  

Lūdzam pieteikt dalību pasākumā līdz 20. septembrim.

Norises vieta

Telpa
Kafejnīca “Buberts”

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija