Pārlekt uz galveno saturu

2023. gada 27. jūnijā Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Veselības un sporta zinātņu promocijas padomes atklātajā sēdē Monta Madelāne aizstāvēs promocijas darbu Ar endotoksīniem saistīto bioķīmisko marķieru un fēču mikrobiotas atšķirības pacientiem ar HIV un HCV infekciju.

Oficiālie recenzenti​​​​​

  • Prof. (Dr. med.) Indra Zeltiņa, Rīgas Stradiņa universitāte
  • Prof. (Dr. med.) Aleksandrs Rapoports, Latvijas Universitāte
  • Prof. (Dr. med.) Ligita Jančorienė, Viļņas Universitāte (Lietuva)

Disertācija par mikrobu translokācijas marķieru un fēču mikrobiotas atšķirībām HIV un HCV pacientiem

Dalībnieki

Norises vieta

Telpa
Hipokrāta auditorija / tiešsaistē, Zoom

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lvclass="mailto".

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija