Pārlekt uz galveno saturu

Trešdien, 7. jūnijā, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Veselības un sporta zinātņu promocijas padomes atklātajā sēdē Pāvels Mustafins aizstāvēs promocijas darbu Cilvēku ar invaliditāti ‒ sēdvolejbola spēlētāju ‒ veselības un dzīves kvalitātes rādītāji.

Oficiālie recenzenti​​​​​

  • Prof. (Dr. med.) Ivars Vanadziņš, Rīgas Stradiņa universitāte
  • Prof. (PhD) Aija Kļaviņa, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
  • Prof. em. Nicolas Christodoulou, Kipras Eiropas universitāte

Promocijas darbs
Promocijas darba kopsavilkums latviešu valodā
Promocijas darba kopsavilkums angļu valodā

Disertācijas pētījums par sēdvolejbola spēlētāju veselības un dzīves kvalitātes rādītājiem

Dalībnieki

Telpa
tiešsaistē, platformā Zoom

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lvclass="mailto".

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija