Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta veselības jomas iniciatīva (EIT Health) turpina sadarbību ar Rīgas Stradiņa universitāti (RSU) 2021. gadā – piedāvājot Latvijas jaunuzņēmējiem veselības aprūpes jomā plašu iespēju klāstu savu uzņēmumu attīstībai. 17. februārī EIT Health Latvijas centrs rīkoja informatīvu semināru “Info Day 2021” par institūta programmām, kas atbalsta dažādas biznesa veidošanas fāzes.

EIT Health tika izveidota, lai paātrinātu inovācijas veselības aprūpes sistēmā Eiropas Savienības (ES) valstīs. Inovatīvas ekosistēmas ziņā ES nav homogēna, tādēļ īpašs fokuss ir uz to, lai palīdzētu tām valstīm, kuras šajā ziņā atpaliek. Mūsu lielākais mērķis ir pacelt visas Eiropas inovāciju ekosistēmu līdz pasaules līmenim,” savas prezentācijas ievadā Info Day 2021 stāstīja EIT Health biznesa veidošanas programmu vadītājs Tomāšs Bēkāši (Tamás Békási).

EIT Health biznesa veidošanas programma 2021. gadā piedāvā vairāk kā 70 dažādas atbalsta aktivitātes – no semināriem līdz pat palīdzībai stabiliem jaunuzņēmumiem iekarot starptautiskos tirgus.

Pagājušajā gadā EIT Health Latvijas centrs nedz tikai piedāvāja dažādas biznesa veidošanas programmas, bet arī rīkoja vairākus jaunuzņēmēju tīklošanās pasākumus, iesaistīja slimnīcu vadītājus vebināru ciklā “EIT Health Rīta saruna”, kā arī organizēja studentu hakatonu – plānojot šo darbību turpināt arī 2021. gadā.

Par jautājumiem, kas saistīti ar EIT Health un tās programmām, lūdzu sazināties ar RSU Starptautisko sakaru departamenta EIT Health Latvijas centru pa e-pastu eithealthatrsu[pnkts]lv.

EIT_Health_Logo.png