Pārlekt uz galveno saturu

Īsumā par programmu

Studiju virziens:
veselības aprūpe
Doktora studiju programma
akreditēta līdz
Iegūstamais grāds vai kvalifikācija:
zinātnes doktors (Ph.D.) klīniskajā medicīnā,
zinātnes doktors (Ph.D.) medicīniskajā biotehnoloģijā,
zinātnes doktors (Ph.D.) tiesu medicīniskajā ekspertīzē,
zinātnes doktors (Ph.D.) veselības un sporta zinātnēs,
zinātnes doktors (Ph.D.) medicīnas bāzes zinātnēs, tai skaitā farmācijā vai klīniskajā medicīnā vai veselības un sporta zinātnēs vai medicīniskajā biotehnoloģijā vai citās medicīnas un veselības zinātnēs, tai skaitā tiesu medicīniskajā ekspertīzē
Valoda: Latviešu
Apjoms kredītpunktos/ECTS: 176/264
Lekciju norises vieta: Rīga
4 gadi
Vietu skaits:
30 budžeta
6 maksas

ilze_konrade_dsp.png

Ikdienas darbs medicīnā, lai cik jēgpilns tas būtu, ierobežo. Apgūstot zinātnei nepieciešamās iemaņas un prasmes mūsu doktora studiju programmā, rodas iespēja veidot slēdzienu citā, augstākā līmenī. Sākot strādāt pie savas doktora darba tēmas, vajadzīgas zināšanas, kuras gūstam plašajā zinātnisko rakstu okeānā, kritiska domāšana šo rakstu analīzē un spēja uzdot izzinošus jautājumus, tad arī liek aizrautīgi meklēt atbildes.
RSU zinātnieku pieredze, atbilstīgi pasaules līmenim izveidotās zinātniski pētnieciskās institūcijas, eksperimentālās laboratorijas un sinerģija ar citām studiju programmām būs jūsu atbalsts šajā ceļā uz mērķi. Tāpat kā visi lieli mērķi arī doktorantūra prasīs no jums disciplīnu jo būs lietas, kuras sanāks, un būs lietas, kuras nesanāks, bet vienmēr ir jāvar turpināt pēc kritiena. Te palīdzēs gan jūsu doktora darba vadītājs, gan saliedētais Doktorantūras nodaļas kolektīvs. Darot nozīmīgas lietas, rezultāts nekad nav tūlītējs, tādēļ pacietība, prasmīga navigācija un orientieri stenda referātu prezentāciju un diskusiju veidā palīdz saskatīt ceļu līdz pirmajam zinātniskajam rakstam.
Doktora darba izstrādāšana nozīmē pievienošanos intelektuālajai elitei, starptautiskus kontaktus un sadarbību, kas nesīs tālāk arī Rīgas Stradiņa universitātes un Latvijas vārdu!

Prof. Ilze Konrāde, apakšprogrammas Medicīna direktore