Dzirciema ielā 16 atrodas Rīgas Stradiņa universitātes RSU galvenā ēka, kurā izveitotas gan mācību, gan administratīvās struktūrvienības.

Atbalsts personām ar īpašām vajadzībām

• Ērta iekļūšana ēkā personām ar kustību traucējumiem – nav pakāpienu un sliekšņu pie kabinetiem un auditorijām
  • Vienota informatīvo norāžu sistēma
  • Pirmajā stāvā, vestibilā, ierīkots panduss, lai nokļūtu uz visiem ēkas korpusiem – garderobi, ēdnīcu, liftiem, bibliotēku, brīvpieejas kopēšanas iekārtām, aulu utt.
  • Lifti pielāgoti personām ar kustību un redzes traucējumiem
  • Ar kontrastējošu krāsu marķēti pakāpieni
  • Labierīcības cilvēkiem ar kustību traucējumiem
  • Durvis un stiklotās sienas ar kontrastējošu marķējumu
  • Var ierasties ar suni pavdoni
  • Atbalsta personāls palīdzības sniegšanai

Kā nokļūt

No Rīgas pilsētas centra:

• ar trolejbusu nr. 9 vai 25 (pieturvietas nosaukums – Botāniskais dārzs / Rīgas Stradiņa universitāte);
  • ar tramvaju nr. 1 (pieturvietas nosaukums – Botāniskais dārzs / Rīgas Stradiņa universitāte);
  • ar autobusu nr. 4, 21, 37, 39, 41 vai 54 (pieturvietas nosaukums – Valsts arhīvs) vai nr. 22, 32, 43, 53 (pieturvietas nosaukums – Kalnciema iela).