Sociālo zinātņu absolventu vakars "Kopsavilkums" | RSU Pārlekt uz galveno saturu

2018. gada septembrī aprit 20 gadu, kopš Rīgas Stradiņa universitātē iestājās pirmie sociālo zinātņu studenti. Šo gadu laikā RSU ir absolvējuši vairāk nekā 5000 žurnālistu, politologu, juristu, sociologu, psihologu, kā arī komunikācijas, uzņēmējdarbības, mārketinga un multimediju speciālistu. Patlaban sociālo zinātņu studijas RSU realizē trīs fakultātes: Eiropas studiju fakultāte, Juridiskā fakultāte un Komunikācijas fakultāte.

Atzīmējot jubileju, 19. oktobrī plkst. 18.00 Rīgas Stradiņa universitātes Absolventu asociācija aicina Eiropas studiju, Komunikācijas un Juridiskās fakultātes absolventus uz absolventu vakaru KOPSAVILKUMS.

Visi absolventi ir laipni gaidīti savā Alma mater, lai ne tikai pakavētos atmiņās par studiju laikiem, bet arī dalītos savā profesionālajā pieredzē un dibinātu jaunus kontaktus tālākai profesionālai izaugsmei. Pasākumā notiks RSU absolventu iedvesmas stāstu sesija, kā arī neformālā tikšanās ar fakultāšu docētājiem un kursabiedriem.

kopsavilkums_1.jpg

Programma

18.00

Dalībnieku reģistrēšanās

18.30

Pasākuma atklāšana RSU aulā, iedvesmas stāsti profesionālai izaugsmei (piedalās RSU absolventi S. Slokenberga, J. Šleiers, M. Daugulis, D. Šmits)

20.00

Docētāju tikšanās ar absolventiem

21.00

Absolventu tīklošanās neformālā gaisotnē ar DJ Ķilkutu

Aicinām līdz 12. oktobrim reģistrēties pasākumam. Dalības maksa – Absolventu asociācijas biedriem 10 EUR, pārējiem – 15 EUR.
Kļūt par Absolventu asociācijas biedru

Reģistrēties absolventu vakaram

Pasākuma aktualitātēm var sekot arī Facebook lapā.

Saistītās ziņas