Rezidentūra

2018. gada 8. maijā plkst. 15.00 Liepājas pārstāvniecībā Rīgā, (Jēkaba kazarmās, Torņa ielā 4, 2a–201)  notiks informatīvs pasākums Ārstu darba iespējas Liepājā. Pasākumā aicināti piedalīties topošie ārsti, to skaitā arī ģimenes ārsti, rezidenti un pēdējo kursu studenti.

Tikšanās reizē paredzam sniegt informāciju par dzīves un darba apstākļiem un iespējām Liepājā. Karjeras dienas tiek rīkotas Liepājas pilsētas pašvaldības atbalstītās aktivitātes Cilvēkresursu piesaistes programma veselības aprūpei Liepājā ietvaros. Kā šobrīd jau plaši zināms, ārstiem ar ģimenēm, kas pārceļas uz Liepāju, tiek nodrošināta piemērota dzīvesvieta. Darbinieku pirmsskolas vecuma bērniem slimnīcā ir iekārtota arī bērnu rotaļu grupa.

Pasākumā uz jautājumiem atbildēs Liepājas Reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Edvīns Striks, Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš un Liepājas domes Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļas vadītāja Elīna Tolmačova.

Karjeras dienas dalībniekiem lūdzam atsūtīt apstiprinājuma uz e-pastu indra[pnkts]graseatliepajasslimnica[pnkts]lv vai pieteikties pa tālruni 26591363.

Ārstiem, kuriem nav iespējas apmeklēt pasākumu, interesējoties par darba iespējām Liepājas Reģionālajā slimnīcā, aicinām vērsties pie slimnīcas valdes priekšsēdētāja Edvīna Strika pa tālruni 63403222 vai sūtot e-pastu edvins[pnkts]striksatliepajasslimnica[pnkts]lv (edvins[dot]striks[at]liepajasslimnica[dot]lv).