Pārlekt uz galveno saturu
Izstādes

5. oktobrī tika atklāta izstāde, kas veltīta psiholoģijas studiju virziena 10 gadu jubilejai Rīgas Stradiņa universitātē.

muzeja-psihologijas-virziena-10-jubilejas-vitrina-lead.jpg

Rīgas Stradiņa universitātes muzejs sadarbībā ar Veselības psiholoģijas un pedagoģijas katedras docētājiem ir iekārtojis ekspozīciju RSU muzeja izstāžu vitrīnā (gaitenī pie aulas), kurā redzamas mūsu augstskolas docētāju Latvijā izdotās psiholoģijas grāmatas. Tie ir mācību materiāli, kas noder gan studiju, gan sabiedrības vajadzībām. Šī nelielā grāmatu izstāde atspoguļo arī psiholoģijas studiju virziena tapšanu un attīstību Rīgas Stradiņa universitātē.

Ekspozīcijā ir 16 grāmatas, no kurām sešas ir saistītas ar kādu stāstu. Piemēram, par grāmatu Veselības psiholoģija vēstījums ir izteikts lektores Indras Majores-Dūšeles vārdiem "Es rakstu. Puķes izaug. Bērni izaug. Es rakstu…". Kā arī mazliet ieskicēts darbs Rīgas Stradiņa universitātes Izdevniecības un poligrāfijas daļā, kur manuskripts top par grāmatu.

Izveidotā ekspozīcija ir kā apsveikuma kartīte visiem, kuri ir saistīti ar psiholoģijas studiju virzienu Rīgas Stradiņa universitātē.

Aicinām visus iegriezties arī bibliotēkā Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā (Anniņmuižas bulv. 26A), kur ir iespēja grāmatas paņemt rokās un iepazīties ar to saturu.