Pārlekt uz galveno saturu
Skolēniem
Izstādes
Mākslinieciskie kolektīvi
Studentiem

Laipni aicināti Muzeju naktī sestdien, 21. maijā, no plkst. 19.00 līdz 23.00 iegriezties Rīgas Stradiņa universitātē, Dzirciema ielā 16!

Šogad Muzeju nakts devīze Latvijā ir Durvis. Mūsu universitātē tās šoreiz būs virtuālās durvis, un piedāvātā pasākuma tēma – RSU teleports.

RSU studenti pasākuma apmeklētājiem palīdzēs teleportēties iztēlē 65 gadus senā pagātnē. Tas būs iespējams, izmantojot interneta vietni Rīgas Stradiņa universitātes vēstures virtuālā ekspozīcija. Jaunajā vietnē, kuru prezentēsim Muzeju naktī, apkopoti vairāk nekā 1100 interesanti eksponāti, kas vēsta par mūsu Alma Mater no 1950. gada līdz pat mūsdienām.

Joprojām aicinām atsaukties studentus brīvprātīgos palīgus, kuri būtu gatavi nākt talkā Muzeju nakts pasākumā RSU, zvanot 22003426 vai rakstot e-pastu muzejsatrsu[pnkts]lv .
RSU studenti stāstīs par profesijām, ko viņi apgūst RSU, un atklās, kā līdzīgu specialitāšu apgūšana mūsu augstskolā notikusi senāk. Šī iepazīšanās būs interaktīva, un apmeklētāji varēs piedalīties konkursos un atjautības spēlēs.

Teleportēšanās laikā notiks arī improvizētā kino zālē, kur demonstrēs filmas Alma Mater. Rīgas Medicīnas institūts (1976) un Bērnu fiziskās audzināšanas higiēniskie aspekti (1979).

Būs atvērta arī RSU muzeja pastāvīgā ekspozīcija un izstāde Grāmata mūsu universitātē, kas veltīta RSU izdevējdarbības vēsturei.

RSU tautas deju ansamblis Ačkups Muzeju naktī visus aicina uz Šlokenbekas muižu. Plašāk lasiet RSU mājaslapā šeit.