Doktorantiem
Uzņemšana

Līdz 16. augustam Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Doktorantūras nodaļa gaida potenciālos doktorantus, sniedzot iespēju izvēlēties sev tuvāko no astoņām RSU doktora studiju programmām, kurā pilnveidot sevi akadēmiskajā un pētnieciskajā jomā.

Maris-Andzans.jpg

Doktora studiju programmā Politikas zinātne tiek gaidīti doktoranti ar skaidru ieceri par savas doktora disertācijas tēmu. Tā kā promocijas darba rakstīšanas, kā arī ar to saistītās zinātniskās un pedagoģiskās darbības process ir izaicinājumiem pilns un aizņem vairākus gadus, doktorantiem noderīgas būs augstas darbaspējas, vēlme pilnveidoties un spēja strādāt pastāvīgi un patstāvīgi.

Doc. Māris Andžāns, studiju programmas Politikas zinātne vadītājs

Kristine_Martinsone.jpg

Studijas doktora studiju programmā Psiholoģija ir lielisks izaugsmes ceļš, kas palīdz attīstīt uzskatu elastību, radošumu un intelektuālo neatkarību. Tādēļ šajā studiju programmā var studēt dažādu zinātņu nozaru pārstāvji, meklējot un atrodot atbildes uz sabiedrībai aktuāliem un svarīgiem jautājumiem, izplatot sava pētījuma rezultātus un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu jaunu zināšanu radīšanā.

Prof. Kristīne Mārtinsone, studiju programmas Psiholoģija vadītāja

Dace_Bandere-griezta.jpg

Doktora studiju programma Farmācija sagaida zinātnē ieinteresētus, apņēmīgus, izturīgus, drosmīgus, kā arī mazliet trakus studentus. Pētnieciskais darbs un studijas doktorantūrā būs izaicinājumu un pārbaudījumu pilns. Darbs pie disertācijas pavērs plašāku pasauli. Tas ir tā vērts!

Asoc. prof. Dace Bandere, studiju programmas Farmācija vadītāja

Sandra-Kaija.jpg

Tiesību zinātnei ir nepieciešami jauni zinātnes doktori. Mēs sagaidām motivētus doktorantus, kuros būtu degsme neapstāties pie sasniegtā un spēja sniegt būtisku ieguldījumu tiesību zinātnes attīstībā. Doktorantūra ir lieliska iespēja paaugstināt savu konkurētspēju, pilnveidojoties akadēmiskajā un pētnieciskajā jomā.

Prof. Sandra Kaija, studiju programmas Juridiskās zinātnes vadītāja

Ilze-Konrade.png

Studijas Doktorantūras nodaļā liek atteikties no robeždomāšanas. Ārstu ikdienas darbs, lai cik jēgpilns tas būtu, ierobežo. Apgūstot iemaņas un prasmes doktora studiju programmā, rodas iespēja noteikt slēdzienu citā līmenī. Doktorantūra noteikti prasa trīs lietas:
•    Drosmi – nevis nesagatavotu bezbailību, bet drosmīgas idejas;
•    Disciplīnu – spēju atgriezties un turpināt pēc kritiena;
•    Pacietību – darot lielas lietas, rezultāts nebūs rīt ap pusdienlaiku, bet prasmīga navigācija un orientieri palīdz saskatīt ceļu.

Asoc. prof. Ilze Konrāde, studiju programmas Medicīna vadītāja