Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes Veselības vadības docētāju grupa 2023. gada 21.–25. augustā RSU centrālajā ēkā (Dzirciema ielā 16) organizē starptautisko vasaras skolu (International Summer School 2023 Riga, ISSR 2023) Digitālā veselība, datu analīze, modelēšana un simulācija veselības aprūpē.

Vasaras skolas temati

• Digitālās veselības konteksts
  • Datu analīze – no teorijas līdz praksei
  • Ievads modelēšanā un simulācijā veselības aprūpē
  • Simulācijas pētījuma veikšanas soļi
  • Uz gadījumu izpēti balstīts grupu darbs

Formāts

Starptautiskā vasaras skola ir intensīva klātienes formāta interaktīva semināru nedēļa. Tā tiek organizēta starptautiskās sadarbības ietvaros maģistra studiju programmā Veselības vadība un ir pieejama RSU un ārvalstu studentiem, RSU un citu universitāšu akadēmiskajam un pētniecības personālam.

Lektori

• Prof. Olav Götz, APOLLON Lietišķo zinātņu universitāte, Vācija
  • Prof. Kurt Becker, APOLLON Lietišķo zinātņu universitāte, Vācija
  • Prof. Felix Hoffmann, APOLLON Lietišķo zinātņu universitāte, Vācija
  • Prof. Sebastian Rachuba, Tventes Universitāte, Nīderlande
  • Dr. Uldis Doniņš, Rīgas Stradiņa universitāte, Latvija
  • Doc. Daiga Behmane, Rīgas Stradiņa universitāte, Latvija

Norise

• Vasaras skolas grafiks: no pirmdienas līdz piektdienai plkst. 9–18
  • Dalībnieku skaits ir ierobežots (līdz 22)
  • Darba valoda: angļu

Dalības maksa

• Dalības maksa noteikta 400 EUR apmērā; tā ietver kursa programmas nodrošināšanu, materiālus un kafijas pauzes
  • Dalībnieki sedz ceļa un uzturēšanās izdevumus
Dalības maksu RSU studentiem un akadēmiskajam personālam sedz universitāte.

Papildu informācijai un jautājumiem

Daiga Behmane, RSU Veselības vadības docētāju grupa: daiga[pnkts]behmaneatrsu[pnkts]lv (daiga[dot]behmane[at]rsu[dot]lv)

Prof. Olav Götz, APOLLON Lietišķo zinātņu universitāte: olav[pnkts]goetzatapollon-hochschule[pnkts]de (olav[dot]goetz[at]apollon-hochschule[dot]de)