Kursa vadītājs: Diāna Platace
Mērķauditorija:Māszinības
Valoda:Angļu, Latviešu
Zinātnes nozare:Medicīna

Sniegt padziļinātas zināšanas par aprūpes filosofiju, lai nodrošinātu uz pierādījumiem balstītas pacientu aprūpes plānošanu un īstenošanu. Attīstīt spēju kritiski izvērtēt klīnisko situāciju, identificēt un formulēt aprūpes problēmas, ņemot vērā ar pacienta veselības traucējumiem saistītās vajadzības, noteikt aprūpes mērķus un prioritātes, plānot aprūpi, aprakstīt aprūpes problēmu risinājumu un pacienta izglītošanu.

Propedeitika, vispārējā patoloģija, patoloģiskā fizioloģija, anatomija, farmakoloģija, starppersonu saskarsme veselības aprūpē.

Studiju kursa apguves rezultātā studenti iegūs pamatzināšanas aprūpes filosofijā, iegūs padziļinātas zināšanas un izpratni par pacientu aprūpes problēmām un aprūpes īpatnībām dažādu veselības traucējumu gadījumos.

Studiju kursa apguves rezultātā studenti pratīs analizēt un izvērtēt klīniskās situācijas, balstoties uz simulāciju tehnoloģijām, pamatot izvirzītās aprūpes problēmas un to risinājumu. Attīstīs kritisku domāšanu autonomai lēmumu pieņemšanai un aprūpes filosofijas pielietojumam praksē.

Studiju kursa apguves rezultātā studenti attīstīs profesionālo kompetenci aprūpes problēmu identificēšanā un risināšanā, spēs novērtēt klīnisko situāciju un pielietot sistemātisku pieeju pacientu aprūpē: pielietojot aprūpes filosofiju, formulējot aprūpes problēmas, plānojot aprūpi, aprūpes darbību aprakstu un pacienta izglītošanu.

Plānošanas periods:2020. gada rudens semestris
Māszinības3BakalaursObligātsDiāna Platace