Kredītpunkti / ECTS:5 / 7.5
Mērķauditorija:Politikas zinātne
Valoda:Angļu
Zinātnes nozare:Politika

Sniegt zināšanas par Krievijas iekšpolitikas galvenajiem aspektiem; sniegt ieguldījumu studentu analītisko prasmju attīstībā, piedāvājot instrumentus Krievijas iekšpolitikas analīzei.

Vispārīgas zināšanas par Krievijas 20. un 21. gs. vēsturi, kā arī pamatzināšanas par Krievijas iekšpolitiku.

Izmantojot studiju kursā iegūtās padziļinātās zināšanas par Krievijas iekšpolitikas veidošanās faktoriem un iekšpolitiskajiem spēlētājiem, studenti raksturos konkrētu spēlētāju ietekmi uz Krievijas iekšpolitisko procesu veidošanos (politiskā elite, ekonomiskā elite, bruņotie spēki, Pareizticīgā baznīca un citi spēlētāji).
Studenti aktuālos iekšpolitiskos notikumus analizēs 20. gadsimta un senāku vēsturisko notikumu kontekstā.

Strādājot grupā, studējošie izvēlēsies, lasīs un kritiski izvērtēs zinātnisko literatūru, pamatos savu literatūras izvēli, interpretāciju un analīzi grupas biedriem.
Izstrādājot individuālus un grupu darbus, studējošie mutvārdos un rakstiski identificēs, salīdzinās un novērtēs alternatīvus argumentus un viedokļus, formulēs, skaidros un argumentēs savu viedokli par kādu Krievijas iekšpolitikas problēmu.

Studējošie izstrādās referātu, balstoties starpdisciplinārā zinātniskajā literatūrā, analizējot Krievijas iekšpolitikas jautājumus vēsturiskā un reģionālā kontekstā.
Studējošie novērtēs kompleksu problēmu starpdisciplināro raksturu un kombinēs dažādu nozaru pētniecības rezultātus un metodes analizējot kompleksas problēmas.

Kursa plāns patreiz nav pieejams.