Pārlekt uz galveno saturu

Īsumā par studiju kursu

Struktūrvienība: Komunikācijas fakultāte
Kredītpunkti / ECTS:3 / 4.5
Kursa vadītājs:Lāsma Šķestere
Studiju tips:Pilna laika
Līmenis:Bakalaura
Mērķauditorija:Komunikācijas zinātne
Valoda:Angļu, Latviešu
Zinātnes nozare:Komunikācijas zinātne

Mērķis

Kursa mērķis ir attīstīt studentu krīzes vadības prasmes, tai skaitā prasmes atpazīt krīzes situācijas, izprast katras situācijas vajadzības un spēt identificēt labākos komunikācijas risinājumus krīzes situācijas vadībai. Kursa gaitā studentiem tiks sniegtas zināšanas par krīzes vadību un krīzes komunikāciju, krīzes situāciju apzināšanu un izvērtēšanu, kā arī rīcību krīzes laikā. Kursa noslēgumā studentiem būs iespēja praksē pielietot apgūtās zināšanas, piedaloties krīzes komunikācijas simulācijā.

Priekšzināšanas

Pamata zināšanas par komunikāciju un sabiedriskajām attiecībām.

Rezultāti

Zināšanas

Kursa gaitā studentiem tiks sniegtas zināšanas par krīzes vadību un krīzes komunikāciju, krīzes situāciju apzināšanu un izvērtēšanu, kā arī rīcību krīzes laikā.

Prasmes

Kursa mērķis ir attīstīt studentu krīzes vadības prasmes, tai skaitā prasmes atpazīt krīzes situācijas, izprast katras situācijas vajadzības un spēt identificēt labākos komunikācijas risinājumus krīzes situācijas vadībai.

Kompetences

Atbalsta sniegšana organizācijas vadībai un komunikācijas vadītājam krīzes vadības un krīzes komunikācijas situācijās un spēja praktiski organizēt komunikāciju krīzes situācijās.

Plānojums

Plānošanas periods:2022. gada rudens semestris
Studiju programmaStudiju semestrisProgrammas līmenisStudiju kursa kategorijaDocētājiGrafiks
Sabiedriskās attiecības, SA3BakalaursObligātsRuta Siliņa