Dienesta viesnīca Dārza ielā 5 atrodas 300 metru attāluma no RSU galvenās ēkas Dzirciema ielā 16.

Atbalsts personām ar īpašām vajadzībām

• Celiņš uz galveno ēku bez šķēršļiem
  • Ērta iekļūšana ēkā personām ar kustību traucējumiem – ierīkotas automātiskas, kontrastējošas stiklotās durvis
  • Pie ieejas istabās nav pakāpienu un sliekšņu
  • Vienota informatīvo norāžu sistēma
  • Ar kontrastējošu krāsu marķēti pakāpieni
  • Labierīcības cilvēkiem ar kustību traucējumiem
  • Durvis un stiklotās sienas ar kontrastējošu marķējumu
  • Var ierasties ar suni pavdoni
  • Atbalsta personāls palīdzības sniegšanai
Saskaņā ar rektora rīkojumu RSU un RSU SKMK studentiem, kuri ir 1. un 2. grupas invalīdi, bāreņi, trūcīgas vai maznodrošinātas personas, piemērojama īres maksas atlaide 50 % apmērā. Pirms īres līguma noslēgšanas attiecīgajiem studentiem jāiesniedz papildu dokumenti, kuri apliecina sociālo statusu. Informāciju par iesniedzamajiem dokumentiem var saņemt no dienesta viesnīcas administrācijas.

Numuri, kuri paredzēti personām ar kustību ierobežojumiem, pēc platības ir lielāki, mēbeles ir novietotas zemāk, dušas un labierīcību telpa ir pielāgota (ar speciālo dušas krēslu, balstiem, palīdzības pogu un regulējamu spoguli).

Projektējot un būvējot dienesta viesnīcu, tika domāts par to, lai visas koplietošanas telpas tajā būtu piemērotas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Koplietošanas telpas, ieejas durvis viesnīcā, lifts un ieejas durvis istabiņās ir pietiekami platas, lai būtu iespējama pārvietošanās ar ratiņkrēslu. Publiskās labierīcības ir speciāli aprīkotas, lai tās varētu izmantot cilvēki ar īpašām vajadzībām – tajās ierīkota palīdzības poga, balsti un regulējams spogulis.

Kā nokļūt

No Rīgas pilsētas centra:

• ar trolejbusu nr. 9 vai 25 (pieturvietas nosaukums – Botāniskais dārzs / Rīgas Stradiņa universitāte);
  • ar tramvaju nr. 1 (pieturvietas nosaukums – Botāniskais dārzs / Rīgas Stradiņa universitāte) vai nr. 5 (pieturvietas nosaukums – Dārza iela);
  • ar autobusu nr. 4, 21, 37, 39, 41 vai 54 (pieturvietas nosaukums – Valsts arhīvs) vai nr. 22, 32, 43, 53 (pieturvietas nosaukums – Kalnciema iela).