Pārlekt uz galveno saturu

Šogad sarunu festivāls LAMPA noritēs no 2. līdz 5. septembrim neierastā formātā – tiešraidēs un klātienē dažādās studijās. To vidū būs arī RSU studija augstskolas galvenajā ēkā, kur piektdien, 4. septembrī, norisināsies trīs diskusijas.

lampa-logo.png

RSU eksperti apspriedīs sabiedrības un indivīda līdzatbildību politiskajās norisēs, medijpratības riskus, kā arī faktorus, kas ietekmē cilvēku uzvedību un izvēles. Klātienē plānots aicināt ap 50 klausītāju. Diskusijas tiks arī filmētas un straumētas ar TELIA palīdzību gan LAMPA mājaslapā, gan lietotnē LMT Straume, gan Facebook live.

Dalībnieki

Norises vieta

Telpa
ēdnīcas zāle

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: