Pārlekt uz galveno saturu

Konferencē Psiholoģiskie resursi un riska faktori iedzīvotāju veselībai COVID-19 apstākļos. VPP pētījumi praksei tiks prezentēti Valsts pētījumu programmu pirmie rezultāti ar mērķi rosināt starpdisciplināru diskusiju par tiem.

Konferencē aicināti piedalīties psihologi, veselības aprūpes speciālisti un citu palīdzošo un izglītojošo profesiju pārstāvji, kā arī pētnieki, studenti un citi interesenti.

Norises veids: tiešsaistē (Zoom)

 

VPP_RGB.jpg

 

Psihologijas_dienas_logo.jpg

Pirms konferences notiks praktiska nodarbība, kuru vadīs RSU studiju programmas Mākslas terapija studenti. Tās laikā būs iespēja uzzināt par mūzikā, mākslā un kustībā balstītām radošām metodēm personisko resursu apzināšanai un aktivizēšanai, savukārt pēc konferences būs iespēja iepazīties ar RSU psiholoģijas maģistrantu izstrādātiem iedvesmojošiem videoklipiem un rekomendācijām dzīvesspēka veicināšanai un resursu apzināšanai nenoteiktības apstākļos.

Dalībnieki

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija