Struktūrvienība: Komunikācijas fakultāte
Mērķauditorija:Socioloģija
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Socioloģija

Apgūt tos globalizācijas aspektus, kas visvairāk skar sabiedrības izmaiņas, akcentējot Baltijas valstu un Latvijas sociālās attīstības problēmas Eiropas un pasaules attīstības kontekstā.

Socioloģijas teorijas un pētniecības metodes.

Zina globalizācijas priekšvēsturi, ir apguvuši tās attīstību noteicošos faktorus, globalizācijas izpausmes un sekas dažādās sabiedrības funkcionēšanas jomās. Zina svarīgākās globalizācijas teorijas un autorus. Zina un saprot tautas attīstības koncepciju un indikatorus.

Prot pielietot apgūtās teorētiskās pieejas ikdienas dzīves situāciju analīzē, prot apkopot, analizēt un salīdzināt tautas attīstības pārskatos apkopoto informāciju, jo Tautas attīstības pārskati piedāvā augstā profesionālā līmenī sagatavotu un analizētu sociālo informāciju, kas var noderēt kā atdarināšanas vērts paraugs maģistra programmas studentiem.

Kritiski analītiska pieejas veidošana.

Plānošanas periods:2020. gada rudens semestris
Sociālo procesu analīze un vadība, SPAM3MaģistrsObligāts