Kredītpunkti / ECTS:1 / 1.5
Līmenis:1. cikla (Bakalaura)
Mērķauditorija:Māszinības
Zinātnes nozare:Klīniskā medicīna; Veselības aprūpe

Sniegt studējošajiem zināšanas par veselības aprūpes vadīšanu, organizācijas kultūru, darba motivāciju, pārmaiņu vadīšanu, attīstīt līderisma dotības māsām un vecmātēm.

Vispārīgā psiholoģija, sociālo zinātņu pamati, ekonomika un organizāciju vadība.

Studiju kursa apguves rezultātā studenti iegūs zināšanas par māsu darba motivācijas un līderības teorijām, dažādiem personāla vadības aspektiem. Studenti spēs raksturot daba vidi, nosaukt pārmaiņu un māsu darba vadīšanai nepieciešamos elementus, aprakstīt darbinieku motivēšanas un vadīšanas būtību, realizēt pārmaiņas un izprast un analizēt darbinieku vadīšanas būtību.

Studējošie spēs identificēt māsas līderes darbības pamatprincipus, diferencēt struktūras īpatnības, analizēt personāla reakcijas un raksturot priekšnoteikumus efektīvai māsu darba vadībai.

Pēc studiju kursa apgūšanas studējošie spēs izvērtēt darbinieku motivāciju, analizēt personāla vadības un psiholoģiskos procesus organizācijā, veikt efektīvu pārmaiņu vadību, īstenot organizāciju stratēģiju un attīstīt individuālo personību.

Kursa plāns patreiz nav pieejams.